تماس با ما
درباره ما
هدایا و نذورات
دلنوشته های کاربران
زیارت مجازی
پرتال امامزادگان کشور
صبح امروز جمعی از خبرنگاران از امامزادگان عای بن مجاهد(ع) چهار منار و سید حمزه (ع) تبریز بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات قرار گرفتند.
سه شنبه 21 شهریور 1396    
بازدید: 468

به گزارش روابط عمومی آستان امامزاده سید حمزه(ع) صبح امروز جمعی از خبرنگاران روزنامه ها، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری از برخی امامزادگان شهر تبریز بازدید کردند.

در ابتدا خبرنگاران در محل امامزادگان عای بن مجاهد(ع) چهار منار تبریز واقع در بازار تبریز حضور یافته و از نزدیک در جریان مشکلات این مکان مقدس قرار گرفتند.

در ادامه بازدید از این امامزاده حجت الاسلام رضا جعفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز به توضیح مشکلات پیرامون این امامزاده پرداخت و از کم کاری و برخی بد قولی های مسئولین در مورد بازسازی این امامزاده انتقاد کرد.

در حین این بازدید تعدادی از گردشگران به طور اتفاقی در این امامزاده حضور یافته و ضمن انتقاد از کمبود تابلوهای ویژه گردشگران از وجود چنین امامزاده در بازار تبریز اظهار بی اطلاعی کردند.

خبرنگاران در ادامه این بازدید در امامزاده سید حمزه(ع) حضور یافته و ضمن زیارت از قبور مطهر واقع در این امامزاده از پروژه های نیمه تمام بازدید کردند.

حجت الاسلام جعفری نیز با اشاره به اختلافات با شهرداری پیرامون گسترش این امامزاده گفت: طی توافقات با شهرداری تبریز ،مقرر بود به صورت توافقی پروژه هایی انجام شود که متأسفانه طرف مقابل در انجام وظایف کوتاهی کرده است.

نا گفته نماند گزارش کامل این بازدید به زودی در سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه قرار خواهد گرفت.